Naučte se sebou zacházet tak, jak jste vždycky toužili, aby zacházeli s vámi

Telefonická konzultace

Terapii po Skypu nebo telefonu jsem už definitivně přestal nabízet, neboť ji dlouhodobě shledávám méně uspokojující, než je terapie vedená v osobním kontaktu.

Výjimkou je hodinová konzuiltace po telefonu nebo Skypu. Při ní se nepouštím do terapeutického vedení, pouze si povídáme, čili neaspirujeme na terapeutický zisk.

Konzultace je nabízena zejména pro tyto dva účely:

  • Probírání libovolných témat a otázek s těmi, kteří si chtějí jenom popovídat, protože hledají odpovědi na své otázky a třeba o nich nechtějí mluvit na Večerním povídání o terapii před druhými lidmi.
  • Jako přijímačky do terapie slouží hodinová konzultace k vzájemnému předběžnému důkladnému oťukání.

Hodinová konzultace trvá 60 minut a stojí 1000 Kč.

Hodinovou konzultaci obvykle vmáčknu do diáře nejpozději do týdne od přihlášení.

Na konzultaci se můžete ihned přihlásit v Kontaktu.

Technické řešení konzultace

  • Skype používám bez kamery, pouze k hovoru. Použitelný je pouze někdy, což nejspíš záleží zejména na momentálních kondicích našich wifin, jejichž výpadky mohou být nervydrásající, proto jsem si Skype nijak neoblíbil. Moje uživatelské jméno na skypu je jhavelka (určeno pouze pro předem dojednané hovory, děkuji za pochopení).
  • Telefon – lze volat na číslo 603 483 135 (T-mobile), nebo mohu volat já - už i já mám neomezený tarif (tedy pouze v rámci české republiky:-).
Vnitřní dítě s vnějšími sluchátky

 

Reference:

Pana Havelku znám z videí z jeho kanálu na YouTube Cesta z deprese již několik let. Jeho videa mi vždy velice pomáhají. Již dříve jsem uvažoval, že bych u něj podstoupil terapeutická sezení, avšak jelikož nejsem z Prahy a z mnoha dalších důvodů jsem to nikdy neuskutečnil. Čehož lituju, avšak telefonnická konzultace mi nabídla příležitost využít jeho profesionálního vedení. I když Pan Havelka vždy zdůrazňuje, že telefonická konzultace nemůže plně nahradit terapii, u mě to svůj účel plní.

V rámci telefonické konzultace je pouze zvláštní, když znáte vlastně terapeuta lépe díky jeho veřejné tvorbě, než on zná vás. Ale Pan Havelka to umí velice rychle dotáhnout.

Konzultace probíhá osobitým a živým způsobem stejně, jaký znají odběratelé jeho kanálu na YouTube. Což je příjemné a osvobozující. Konzultaci jednoznačně doporučuji. Myslím, že se především hodí těm, co nežijí v Praze a kvůli nedostatku volného času nemůžou na terapii osobně.

Miloš Pawlica, 3.6.2021  
pinheadscenobite@gmail.com  

 

Rozhodl jsem se využít hodinové telefonické konzultace vzhledem ke své aktuální životní situaci i vzhledem k aktuální "akční" ceně, kterou nyní pan Havelka nabízí. Jeho videa jsem měl téměř všechna zkouknutá, rituál přijetí již delší dobu praktikoval, ale nosil jsem v sobě již dlouho spoustu otázek, na které jsem chtěl znát jeho odpověď.

Pan Havelka se se mnou ale vůbec nemazal:-). Ví ale co dělá a tento přístup mu přináší výsledky. Dostal jsem několik tipů jak a kdy provádět rituál přijetí a hlavně mi zdůraznil, že je potřeba jeho účinnost měřit! Mluvili jsme i o letové hladině, o které jsem si myslel, že jsem býval 100%, až náš rozhovor mě donutil si uvědomit, že to bylo rozhodně méně a vyplatí se na sobě dál dřít (ve smyslu drilu přijetí).

Určitě doporučuji telefonickou konzultaci všem, kdo znáte jeho videa a přesto byste chtěli některé věci dovysvětlit. Je to sice takový základ, ale i ten může mnohým velmi pomoci.

Ing. Jan Kohout, 8.10.2020  
nkohoutek@email.cz  

 

Pan Havelka je světový. Sral se se mnou celou hodinu, kdy jsem mu opakovaně říkal, že všechny terapie jsou na hovno a že žádnou pomoc nepotřebuju. Točil jsem se v kruhu a pan Havelka to se mnou celou tu hodinu vydržel. Nakonec jsme došli k závěru, že nejlepší asi bude, když si opravdu půjdu cestou "svépomoci", což mi naprosto vyhovuje.

Zároveň ale během té hodiny hovoru proběhlo dost důležitých věcí, týkajících se roviny přijetí. (u mne diagnóza schizofrenie) což je dost těžký přijmout, ale pan Havelka věděl, jak na to a co mi říct, aby to mělo žádoucí efekt. Na závěr mě pan Havelka nasměroval směrem, kterým chci jít a to je propojení hudby s pomocí ostatním. Oběma odvětvím se již profesně věnuji a dále to mám v plánu spojit a rozvíjet se, tak jak chci. Děkuji.

Jakub Rolník, 16.11.2020  
kubarolnik@volny.cz  

 

Zkušenosti klientů aneb
ověřitelné výsledky:

» Zkušenosti dalších klientů

Napsali o terapii:

„Poznala jsem zblízka několik Honzových klientek a mohu dosvědčit, že Honza odvádí velmi dobrou práci. Jeho terapii rozhodně doporučuji.“
Míla Lukášová, terapeutka

„Honzova terapie i reakce klientů na mě dělají velmi dobrý dojem. Líbí se mi i pokora, s jakou Honza píše o své práci. Znám Honzu řadu let a jeho terapii doporučuji.“
Petr Velechovský, Modrá alfa