Naučte se sebou zacházet tak, jak jste vždycky toužili, aby zacházeli s vámi

Výcvik rituálu přijetí

Rituál přijetí je absolutně nejúčinnější nástroj k léčbě deprese ze všech, které jsem kdy poznal. Jeho terapeutické účinky se naplno rozvinou zejména při pravidelném dlouhodobém praktikování. Dobře nacvičený rituál přijetí se během několika měsíců může stát mentálním antidepresivem tak mocným, že umožní bezpečné vysazení chemických antidepresiv. Touto cestou jsem dokázal vysadit antidepresiva já sám a později i několik desítek mých klientů v terapii.

Pro koho?

Pro ty z vás, kteří to se svojí cestou z deprese myslí vážně, nabízím intenzivní večerní výcvik rituálu přijetí, ve kterém vám pomohu vyladit vaše provedení rituálu na plnou účinnost.

S každým účastníkem projdeme následující kroky:

 • supervizi konkrétního provádění rituálu přijetí
 • koučing k vyladění výkonu rituálu přijetí naplno
 • nakalibrování co nejobjektivnějšího měření rituálu přijetí
 • nácvik klouzavého letu (s těmi, kteří rituál perfektně zvládají na 100 %)
 • metodická pomoc v integraci rituálu přijetí do denního života
 • diskuse nejen k rituálu, ale i k případným dalším otázkám k cestě z deprese
 • nově i případná konzultace spirituálního hubnutí, viz video 245. Spirituální hubnutí.

Na závěr dostanou účastníci takzvané „druhé zasvěcení do rituálu přijetí“. Na rozdíl od „prvního zasvěcení“, které je k dispozici na videu a na webu, kde je popsána a vysvětlena forma rituálu, obsahuje druhé zasvěcení předání „metodických pokynů od Vesmíru“, které jsem dostával v době, kdy jsem s rituálem sám začínal, a kterých si dodnes velmi považuji. Proto je předávám pouze těm, kteří se k tomu kvalifikovali perfektním zvládnutím formy rituálu. Druhé zasvěcení sestává zejména z metodických doporučení pro konkrétní meditativní zaměření pozornosti v jednotlivých částech rituálu.

Za jakých podmínek?

 • Kurzovné 1800 Kč je třeba uhradit předem, viz Online platba za terapii. Zároveň mi o tom prosím napište i do mailu () s vašimi kontaktními údaji. Pro současné i minulé klienty mojí terapie jakož i pro absloventy minulých výcviků rituálu platí zvýhodněná poloviční cena 900 Kč.
 • Je velmi doporučeno rituál přijetí už umět předem jako když bičem mrská (text zpaměti a bezchybně, gesta bez přemýšlení) a nějakou dobu ho už pravidelně praktikovat.
 • Musíte být ochotni předvést svůj rituál přijetí nejen přede mnou, ale i před ostatními účastníky.

Kde?

V terapeutovně, viz Kontakt.

terapeutovna

Kdy?

Obvykle v některé úterý od 17:40 hod. Čas navazuje na příjezd doporučeného vláčku linky S7, který jede z Hlavního nádraží v 17:15 a ze Smíchovského nádraží v 17:23. Čas začátku prosím dodržujte pokud možno přesně, nemám tady žádnou čekárnu ani sestru :-). Výcvik trvá tři hodiny, čili končí přibližně ve 20:40.

Nejbližší termíny:

 • úterý 18. září 2018

Pokud je zde termín vypsán jako volný, určitě jsou v něm ještě volná místa, čili si jej můžete rovnou předplatit bez obav.

Storno podmínky

Za neúčast omluvenou alespoň 24 hodin předem se poskytuje náhradní (následující) termín, nebo vrácení 50 % kurzovného.

  

Reference:

Rituál přijetí jsem poprvé viděla ve videu na YouTube. Přišel mi hodně zajímavý, neboť vím, že přijetí je rozhodně lepší než odpor vůči stávající blbé situaci. Dělala jsem ho na panické ataky a občas mi trochu pomohl. Sledovala jsem videa p. Havelky už delší dobu a zaujalo mě, jak má k depresi poněkud jiný přístup než většina terapeutů, co jsem poznala. Proto jsem se po čase rozhodla zaplatit si terapii. Cítím, že se o sobě dozvím ještě něco jiného, co mi pomůže se mnohem lépe uzdravit. Když mi telefonicky p. Havelka nabídl výcvik rituálu, tak jsem chvilku zaváhala kvůli penězům, ale na výcvik jsem druhý den šla. A byl to určitě přínos, protože jsem se naučila rituál přijetí provádět poctivě a řádně ho i měřit. Teď objevuji, jaké různé odpory se při jeho provádění vynořují a že zpracovat to vše asi nebude lehké. Ale jsem rozhodnuta se tím prokousat, protože cítím ten velký potenciál v něm. Takže výcvik doporučuji.

Mgr. Jitka Špalková, červen 2018  
sasara.jita@seznam.cz  

  

Dobrý den, pane Havelko,

výcvik rituálu u Vás byl velmi zajimavý a znovu jsem si potvrdil, ze terapie u Vás má smysl. Určitě velkým přínosem pro mě bylo rozebírání mých pocitů ihned po provedení rituálu a následně zvyšování jeho efektivity a zpřesňování jeho měření. Dalším užitečným krokem bylo druhé zasvěcení do rituálu přijetí – vysvětlování smyslu jednotlivých vět v rituálu a podrobné popisováni, jak konkrétně rituál přijetí prožívat a jak nad tím vším uvažovat.

Ale pro mě osobně byla asi největším ziskem inspirace, že byste mi doporučil začít uvažovat o cestě terapeuta, to mi velmi imponovalo, protože v nitru to tak již nějakou dobu cítím.

Díky za vaši pomoc.

Ing. David Provazník, červen 2018  
provaznik11@gmail.com  

  

S rituálem přijetí pana Havelky jsem se setkala ve videu na YouTube asi před třemi roky. Přišel mi zajímavý a to bylo všechno. Pak přišlo těžké období a já ho začala z nouze zkoušet. Ale nevytrvala. Opět jsem ho odložila.

A zkoušela jsem místo toho odříkávat afirmace, pozitivní programování, očistné meditace, dokonce modlitbu. Cítila jsem, že to nevede k očekávaným výsledkům a tak jsem se rozhodla, že dám znova šanci rituálu přijetí a budu ho dělat poctivě každý den. Vytrvala jsem 14 dní a začala se cítit malinko líp. Rozhodla jsem se přihlásit na seminář Výcvik rituálu přijetí, zaplatila a byla zvědavá.

Pod vedením pana Havelky jsme trénovali posílení mého záměru přijmout a podstatně poctivější hraní role opravdu zbožného přijetí s opravdovou láskou a vděčností, což mi efektivně pomohlo prokousat se mými letitými odpory, takže jsem nakonec udělala rituál opravdu na 100%. A bylo mi v tom moc dobře.

Po výcviku se rituálu věnuji podle návodu každý den a procento přijetí stoupá i v místech, kde to předtím nešlo. Prožívám skutečné stavy přijetí, spojenectví s "Vesmírem" a uvědomuji si s dojetím to, co jsem předtím nebyla schopna vidět. Rituál prostě začíná fungovat. Chce to jen poctivost, důslednost a trpělivost. Těším se na další vývoj. A výcvik rituálu přijetí vřele doporučuji!

Milena Pohlová, březen 2018  
www.bytnazivu.cz   

  

Videa Jana Havelky se ke mně dostala jako záchranné lano na mé cestě z deprese. Velmi mě oslovil rituál přijetí a já trénovala, abych ho uměla odříkat zpaměti a už jsem plánovala, že se přihlásím na výcvik rituálu přijetí. Dala jsem si závazek, že do té doby shlédnu všechna dosud uvedená videa. Dávalo mi to velký smysl. Postupně jsem jejich prostřednictvím dostávala odpovědi na své otázky.

Na výcviku se ukázalo, že odříkat zpaměti rituál přijetí je podmínka nutná, nikoliv však dostačující. Chybělo mi emoční vyjádření, náboj, prostě jsem to neuměla zahrát. Ozvala se moje tréma, citlivost a zranitelnost a já nemohla pokračovat. Rozplakala jsem se. Pláč odplavil nahromaděný stres jako když déšť smyje prach. Vzduch se vyčistil.

Díky laskavému vedení a klidné síle Jana Havelky se mi po několika opakováních povedl RITUÁL PŘIJETÍ jako dobrý divadelní kousek. A přijetí dosahovalo v daný okamžik téměř 100%. V tu chvíli mi bylo jasné, že to půjde…

Tímto pro mě začala cesta postupného poznávání sebe sama a pravidelné práce na sobě.

S poděkováním a přáním všeho dobrého Michaela Adamová, duben 2017  
michaela.misa@seznam.cz  

Zkušenosti klientů aneb
ověřitelné výsledky:

» Zkušenosti dalších klientů

Napsali o terapii:

„Poznala jsem zblízka několik Honzových klientek a mohu dosvědčit, že Honza odvádí velmi dobrou práci. Jeho terapii rozhodně doporučuji.“
Míla Lukášová, terapeutka

„Honzova terapie i reakce klientů na mě dělají velmi dobrý dojem. Líbí se mi i pokora, s jakou Honza píše o své práci. Znám Honzu řadu let a jeho terapii doporučuji.“
Petr Velechovský, Modrá alfa