Naučte se sebou zacházet tak, jak jste vždycky toužili, aby zacházeli s vámi

Večerní povídání o terapii

Přijměte pozvání na čaj – setkání s povídáním o terapii a duchovnosti

U dobrého čaje z destilované vody si budeme povídat především o vašich potížích a o možnostech jejich nápravy. Nejedná se o zábavný společenský dýchánek, ochota sdílet s ostatními své vlastní duševní problémy je povinná, takže prosím přijďte každý sám za sebe a své nejlepší kamarádky případně přihlaste na jiný termín.

Pro koho?

Pro všechny vážné zájemce o témata související s terapií a duchovností, čili i pro kolegy terapeuty, bývalé klienty, budoucí klienty, hledače pravdy, hledače klidu... Nově i pro zájemce o spirituální hubnutí pomocí krátkých hladovek, viz video 245. Spirituální hubnutí. Setkání bývají spíše komorní, obvykle přijde tak tři až šest lidi.

Uvažujete-li o terapii, můžete Večerní povídání využít jako možnost nezávazně si vyzkoušet, jak se se mnou cítíte :-).

Za jakých podmínek?

Setkání je určeno pouze pro vážné zájemce. Vstupné 500 Kč je třeba uhradit předem, viz Online platba za terapii. Zároveň mi o tom prosím napište zprávu do mailu (). Zaplacené vstupné se nevrací, náhradní termíny se neposkytují.

Pro současné i bývalé klienty mojí terapie je vstup bezplatný (ale i oni se musí přihlásit předem).

Kde?

V terapeutovně, viz Kontakt.

terapeutovna

Kdy?

Obvykle v některé pondělí či úterý od 17:40 (čas navazuje na příjezd doporučeného vláčku linky S7, který jede z Hlavního nádraží v 17:17 a ze Smíchovského nádraží v 17:23). Čas začátku prosím dodržujte pokud možno přesně, nemám tady žádnou čekárnu ani sestru, zato se vám budu věnovat hned, jak přijdete. Setkání obvykle trvá tři hodiny, končí přibližně ve 20:40.

Nejbližší volné termíny:

  • úterý 23. října 2018

Pokud je zde termín vypsán jako volný, určitě jsou v něm ještě volná místa, takže si jej můžete rovnou předplatit bez obav.

Těším se na vás!

Zkušenosti klientů aneb
ověřitelné výsledky:

» Zkušenosti dalších klientů

Napsali o terapii:

„Poznala jsem zblízka několik Honzových klientek a mohu dosvědčit, že Honza odvádí velmi dobrou práci. Jeho terapii rozhodně doporučuji.“
Míla Lukášová, terapeutka

„Honzova terapie i reakce klientů na mě dělají velmi dobrý dojem. Líbí se mi i pokora, s jakou Honza píše o své práci. Znám Honzu řadu let a jeho terapii doporučuji.“
Petr Velechovský, Modrá alfa